Sociální pracovník ve Středisku rané péče

Místo výkonu: Havlíčkův Brod
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: kdykoli
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Jedličková

Oblastní charita Havlíčkův Brod

hledá

sociálního pracovníka/pracovnici

pro Středisko rané péče Havlíčkův Brod

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli (aktivizační, výchovné a vzdělávací činnosti),
  • komunikace s úřady, jednání se zástupci uživatelů (rodiče, učitelé, pěstouni,…),
  • vedení dokumentace.

Požadujeme:

  • odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. §110 - VŠ/VOŠ vzdělání oborech: sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče apod.,
  • samostatnost, zodpovědnost a partnerský přístup k rodičům/klientům,
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • komunikativnost, flexibilitu, systematičnost a organizační schopnosti pro terénní práci,
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou (aktivní řidič/ka),
  • schopnost pracovat v týmu.

Vítáme zkušenosti z oblasti podpory rodiny, z práce s dětmi raného věku, s lidmi se zdravotním postižení.

Nabízíme:

  • smysluplnou, tvůrčí práci v zajímavém oboru,
  • odborný růst v rámci systému dalšího vzdělávání pracovníků,
  • dobré pracovní zázemí a vybavení,
  • mzda od 21 000 Kč, osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity,
  • týden dovolené navíc,
  • zaměstnání ve stabilní firmě s dlouholetou historií,
  • přátelské a podporující prostředí.

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: personalni@charitahb.cz nebo na adresu: Oblastní charita Havlíčkův Brod, Bělohradská 1128, 580 01 Havlíčkův Brod. Bližší informace podá vedoucí Střediska rané péče PhDr. Irena Salaquardová, tel.: 777 741 449.

Podpořte nás

poděkování za TKS

Náš výtěžek
2 360 880 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Finanční  podpora Kraje  Vysočina

Humanitární sbírka šatstva

Sbírky šatstva na rok 2018 zatím nejsou naplánovány. Celoročně jsou v Havl. Brodě umístěny kontejnery Diakonie Broumov, do nichž lze použitý textil uložit. Kontejnery jsou pravidelně vyprazdňovány.