údržbář v Charitním domově v Havl. Brodě

Místo výkonu: Havlíčkův Brod
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: nástup ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Jedličková

Oblastní charita Havlíčkův Brod

hledá vhodného kandidáta

na pozici údržbář

pro Charitní domov pro matky s dětmi v Havlíčkově Brodě

požadavky:

  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • praxe v údržbě budov
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, pečlivost
  • odpovědný a aktivní přístup k práci
  • časová flexibilita

náplň práce:

zajišťování drobných oprav a údržby na zařízení budov, jednoduché zámečnické a instalatérské práce, malířské práce, udržování čistoty v okolí budovy, v zimě odklízení sněhu, příprava popelnic na odvoz odpadu

nástup: ihned

Nabízíme:

  • práce na poloviční úvazek, případně na dohodu
  • vhodné pro důchodce, osoby na rodičovské dovolené, OZP (ČID)
  • mzda 80 Kč/hodinu
  • 5 týdnů dovolené u hlavního pracovního poměru
  • flexibilní pracovní dobu
  • smysluplnou, zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií
  • přátelské prostředí

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis, strukturovaný životopis a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů na adresu: personalni@charitahb.cz.

Podpořte nás

Finanční  podpora Kraje  Vysočina

Humanitární sbírka šatstva

Sbírky šatstva na rok 2017 zatím nejsou naplánovány. Celoročně jsou v Havl. Brodě umístěny kontejnery Diakonie Broumov, do nichž lze použitý textil uložit. Kontejnery jsou pravidelně vyprazdňovány.