všeobecná zdravotní sestra

Místo výkonu: Přibyslav
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: nástup ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Jedličková

Oblastní charita Havlíčkův Brod

hledá vhodného kandidáta

na pozici Všeobecná zdravotní sestra domácí péče

pro oblast Přibyslav a okolí

 požadavky:

  • registrace k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • dobré komunikační dovednosti, vstřícný vztah k lidem
  • časová flexibilita

náplň práce: odborná zdravotní péče v domácím prostředí klienta

nástup: ihned

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku
  • nástupní mzdu 17 500 Kč, po zapracování 21 000 Kč, osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu – vhodné i pro rodiče malých dětí
  • smysluplnou, zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií
  • přátelské a podporující prostředí

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis, strukturovaný životopis a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů na adresu: personalni@charitahb.cz.

Podpořte nás

Finanční  podpora Kraje  Vysočina

Humanitární sbírka šatstva

Sbírky šatstva na rok 2017 zatím nejsou naplánovány. Celoročně jsou v Havl. Brodě umístěny kontejnery Diakonie Broumov, do nichž lze použitý textil uložit. Kontejnery jsou pravidelně vyprazdňovány.