Zdravotní sestra pro Domácí hospicovou péči pro Havlíčkův Brod a okolí

Místo výkonu: Havlíčkův Brod a okolí
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Jedličková

Oblastní charita Havlíčkův Brod hledá

Všeobecnou zdravotní sestru Domácí hospicové péče

pro oblast Havlíčkův Brod a okolí

Požadavky:

  • zdravotní sestra s praxí u lůžka a registrací k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, která vnímá svoji práci jako poslání,

  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,

  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost,

  • schopnost doprovázet umírající a jejich blízké, schopnost s nimi navazovat vztah v profesionálních hranicích, dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu,

  • časová flexibilita.

Náplň práce: odborná zdravotní péče v domácím prostředí pacientů v terminálním stádiu života

Nástup: ihned

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku, případně i práce na dohodu,
  • dobré mzdové podmínky podle dosažené praxe, osobní ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené, možnost výhodného mobilního telefonního tarifu (i pro členy rodiny),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • smysluplnou a odpovědnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií,
  • podporu přátelského kolektivu.

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na  personalni@charitahb.cz nebo na adresu: Oblastní charita Havlíčkův Brod, Bělohradská 1128, 580 01 Havlíčkův Brod.

Podpořte nás

poděkování za TKS

Náš výtěžek
2 360 880 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Finanční  podpora Kraje  Vysočina

Humanitární sbírka šatstva

Sbírky šatstva na rok 2018 zatím nejsou naplánovány. Celoročně jsou v Havl. Brodě umístěny kontejnery Diakonie Broumov, do nichž lze použitý textil uložit. Kontejnery jsou pravidelně vyprazdňovány.