zdravotní sestra

Místo výkonu: Golčův Jeníkov, Ledeč nad Sázavou
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: nástup možný ihned
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Jedličková

Oblastní charita Havlíčkův Brod

hledá vhodného kandidáta

na pozici „všeobecná zdravotní sestra domácí péče“

pro oblasti Golčův Jeníkov a Ledeč nad Sázavou

požadavky:

  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • registrace dle podmínek zdravotní pojišťovny
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • dobré komunikační dovednosti
  • časová flexibilita

náplň práce: odborná zdravotní péče v domácím prostředí klienta

nástup: kdykoli

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce, dohodu o provedení činnosti (vhodné např. pro matky na mateřské dovolené), příp. zkrácený úvazek
  • jedná se zejména o zastupitelnost

Pokud máte zájem o nabízené pracovní místo, posílejte strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailem personalni@charitahb.cz. Bližší informace ohledně nabízeného pracovního místa poskytne paní Stanislava Holendová na tel čísle: 777 736 061 nebo e-mailu: domacipece@charitahb.cz.

Podpořte nás

Finanční  podpora Kraje  Vysočina

Humanitární sbírka šatstva

Sbírky šatstva na rok 2017 zatím nejsou naplánovány. Celoročně jsou v Havl. Brodě umístěny kontejnery Diakonie Broumov, do nichž lze použitý textil uložit. Kontejnery jsou pravidelně vyprazdňovány.