Oblastní charita Havlíčkův Brod

dokumentační sestra

Havlíčkův Brod Plný úvazek únor 2021 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Simona Tomanová

ředitel organizace
Tel.: 569 426 070 E-mail: reditel@charitahb.cz

Oblastní charita Havlíčkův Brod hledá

dokumentační sestru

Oblastní charita Havlíčkův Brod poskytuje zdravotní služby domácí péče – Charitní ošetřovatelskou službu a Domácí hospicovou péči. Do našeho mulitidisciplinárního týmu hledáme dokumentační sestru.

Co Vás čeká:

  • práce se zdravotnickou dokumentací
  • kontrola správnosti a úplnosti vedení  dokumentace
  • příprava podkladů pro zdravotní pojišťovny
  • vykazování na pojišťovny
  • příprava jednotlivých složek dokumentů k archivaci

Požadavky:

  • minimálně  SŠ vzdělání s maturitou  v oboru nelékařského zdravotního povolání (praktická sestra, zdravotnický asistent nebo všeobecná sestra) PODMÍNKOU
  • vhodné i pro uchazeče ve starobním důchodu
  • smysl pro pořádek
  • zodpovědnost a pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající mzdové podmínky podle dosažené praxe, osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, možnost výhodného mobilního telefonního tarifu
  • odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií
  • práci v  přátelském a zkušeném kolektivu

Nástup: únor 2021

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný profesní životopis na  reditel@charitahb.cz. Nebo poštou na adresu Oblastní charita Havlíčkův Brod, Bělohradská 1128, 580 01 Havlíčkův Brod Bližší informace na tel. 777 736 060 Bc. Simona Tomanová, ředitelka Oblastní charity Havlíčkův Brod.