Oblastní charita Havlíčkův Brod

Ekonom

Havlíčkův Brod Plný úvazek nástup možný ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Marcel Doležel MBA

personalista
Tel.: 777 736 063 E-mail: personalni@charitahb.cz

Oblastní charita Havlíčkův Brod hledá

ekonoma/ekonomku

Oblastní charita Havlíčkův Brod poskytuje od roku 1991 sociální, zdravotní a humanitární  služby lidem v  nepříznivé  životní  situaci  prostřednictvím  kvalifikovaných  pracovníků  a  dobrovolníků.  Vycházíme z  křesťanských základů.  Klademe  důraz na  lidský přístup,  kvalitu a  pružnost.

V současné době hledáme člověka, který má zkušenosti s ekonomikou a účetnictvím. Chcete dát svojí práci hlubší smysl? Neváhejte, hledáme možná právě Vás!

Rámcová náplň práce:

  • vedení ekonomického úseku organizace,
  • metodické vedení účetnictví organizace,
  • koordinace a sestavování účetních závěrek a výkazů,
  • finanční plánování, zpracovávání rozpočtů organizace,
  • komplexní zpracovávání grantů, dotací a evropských projektů,
  • sestavení daňového přiznání, silniční daň, daň z příjmu, podklady pro banky, statistické výkazy.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • prostor pro seberealizaci, uplatnění nových nápadů, pravidelné vzdělávání,
  • 5 týdnů dovolené, zvýhodněný telefonní tarif, flexibilní pracovní dobu,
  • zaměstnání ve stabilní firmě s dlouholetou historií,
  • nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • SŠ ekonomického zaměření, min. 1 rok praxe na pozici ekonom nebo hlavní účetní,
  • dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel,
  • znalost účetnictví a rozpočtování, znalost účetních a daňových zákonů,
  • znalost specifik finančního řízení a účetnictví neziskového sektoru výhodou,
  • orientace v dotační politice státu, kraje, obcí, EU výhodou,
  • trestní bezúhonnost,
  • spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, komunikativnost, samostatnost, flexibilitu,
  • ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami (Etický kodex Charity ČR),
  • ochotu dále se vzdělávat v oboru,
  • schopnost a ochotu týmové práce,
  • řidičský průkaz sk. B.

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na  personalni@charitahb.cz nebo na adresu: Oblastní charita Havlíčkův Brod, Bělohradská 1128, 580 01 Havlíčkův Brod.

Oblastní charita Havlíčkův Brod si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.