Oblastní charita Havlíčkův Brod

Koordinátor zdravotní a sociální péče

Havlíčkův Brod Plný úvazek nástup možný ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Marcel Doležel MBA

personalista
Tel.: 777 736 063 E-mail: dolezel.marcel@charitahb.cz

Oblastní charita Havlíčkův Brod hledá

koordinátora zdravotní a sociální péče

Oblastní charita Havlíčkův Brod poskytuje zdravotně sociální péči v domácím prostředí - Charitní ošetřovatelskou službu,  Domácí hospicovou péči a Odlehčovací službu. Do našeho mulitidisciplinárního týmu hledáme koordinátora zdravotní a sociální péče.

Co Vás čeká:

  • koordinace, organizační zajištění a řízení poskytování zdravotních a sociálních služeb Domácí hospicové péče, Charitní ošetřovatelské služby, Odlehčovací služby
  • metodické usměrňování zdravotně sociální péče
  • zajišťování systému kvality zdravotně sociální péče

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ve zdravotnickém oboru (dle Zákona 94/2006 Sb.)
  • minimálně 5 let praxe
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • organizační schopnosti a schopnost komunikace
  • časová flexibilita
  • ochota se vzdělávat

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • odpovídající mzdové podmínky
  • jednosměnný provoz
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost výhodného mobilního telefonního tarifu
  • odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií
  • práci v přátelském a zkušeném kolektivu

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na dolezel.marcel@charitahb.cz. O termínu pracovního pohovoru budou uchazeči informováni e-mailem nebo telefonicky.

Dovolujeme si upozornit, že uchazeči, kterým se neozveme do 14 dnů, nebyli na základě daných kritérií vybráni do výběrového řízení. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud přihlášení uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.