Oblastní charita Havlíčkův Brod

koordinátor zdravotní a sociální péče

Havlíčkův Brod Plný úvazek únor 2021 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Simona Tomanová

ředitel organizace
Tel.: 569 426 070 E-mail: reditel@charitahb.cz

Oblastní charita Havlíčkův Brod hledá

koordinátora zdravotní a sociální péče

Oblastní charita Havlíčkův Brod poskytuje zdravotně sociální péči v domácím prostředí - Charitní ošetřovatelskou službu,  Domácí hospicovou péči a Odlehčovací službu. Do našeho mulitidisciplinárního týmu hledáme koordinátora zdravotní a sociální péče.

Co Vás čeká:

  • koordinace, organizační zajištění a řízení poskytování zdravotních a sociálních služeb Domácí hospicové péče, Charitní ošetřovatelské služby, Odlehčovací služby
  • metodické usměrňování zdravotně sociální péče
  • zajišťování systému kvality zdravotně sociální péče

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ve zdravotnickém oboru (dle Zákona 94/2006 Sb.)
  • minimálně 5 let praxe
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • organizační schopnosti a schopnost komunikace
  • časová flexibilita
  • ochota se vzdělávat

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • odpovídající mzdové podmínky
  • jednosměnný provoz
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost výhodného mobilního telefonního tarifu
  • odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií
  • práci v přátelském a zkušeném kolektivu

Nástup: únor 2021

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný profesní životopis na reditel@charitahb.cz. Nebo poštou na adresu Oblastní charita Havlíčkův Brod, Bělohradská 1128, 580 01 Havlíčkův Brod Bližší informace na tel. 777 736 060 Bc. Simona Tomanová, ředitelka Oblastní charity Havlíčkův Brod.