Oblastní charita Havlíčkův Brod

pracovník v sociálních službách pro peč. službu a osobní asistenci

Humpolecko Plný úvazek 1. 11. 2020 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Markéta Jedličková

zástupce ředitele, personalistka
Tel.: 777 736 063 E-mail: personalni@charitahb.cz

hledá pracovníka v sociálních službách Charitních pečovatelských služeb

a Centra osobní asistence

Chcete dát své práci hlubší smysl? Jste samostatní a spolehliví? Jste flexibilní a ke své práci přistupujete zodpovědně? Potom je tato pozice určena právě Vám!

V současné době hledáme posily do týmu Charitních pečovatelských služeb a Centra osobní asistence pro oblast Humpolecka. Neváhejte, hledáme možná právě Vás!

Pracovní náplň:

Náplní práce je přímá péče poskytovaná osobám se sníženou soběstačností v jejich domácnosti (pomoc při zvládání běžných úkonů, osobní hygieně, zajištění stravy, chodu domácnosti).

Požadavky:

  • odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách podle Zákona o sociálních službách
  • 116 odst. 5, trestní bezúhonnost
  • zkušenosti s péčí o seniory nebo zdravotně postižené výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, časovou flexibilitu (možnost pracovat i v odpoledních hodinách a o víkendu), psychickou vyrovnanost a odolnost
  • motivace pro práci se seniory, schopnost s nimi navazovat vztah v profesionálních hranicích, dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat, trpělivost, empatie, pracovitost
  • ztotožnění se s hodnotami charity (etický kodex charity ČR)

Nástup:  možný od 1. 11. 2020 nebo podle dohody

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou (možnost prodloužení), plný nebo zkrácený úvazek,
  • dobré mzdové podmínky podle dosažené praxe, osobní ohodnocení, příplatky,
  • 5 týdnů dovolené, možnost výhodného mobilního telefonního tarifu (i pro členy rodiny),
  • sick days,
  • smysluplnou, zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií a důrazem na důstojnost člověka,
  • přátelský kolektiv, zázemí stabilní neziskové organizace.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na personalni@charitahb.cz nebo na adresu Oblastní charita Havlíčkův Brod, B. Němcové 188, 580 01 Havlíčkův Brod.

Osobní údaje poskytované uchazeči o zaměstnání bude OCH Havlíčkův Brod zpracovávat pro účely evidence, přípravy podkladů pro výběrová řízení, výběr a přijetí uchazeče do pracovního poměru. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu výběrového řízení a poté po dobu 3 měsíců od získání osobních údajů.