1.	ročník Benefičního plesu Oblastní charity Havlíčkův Brod Zobrazit fotogalerii
25. října 2022 Aktuality

1. ročník Benefičního plesu Oblastní charity Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod, 22. 10. 2022 – Dne 22. 10. 2022 se v Klubu OKO zahájil 1. ročník Benefičního plesu na podporu 4leté Leničky, která od jednoho měsíce využívá pomoc Střediska rané péče.

Poklidný sobotní podvečer rozezněla kapela Variace společně s moderátorem Hitrádia Vysočina Petrem Janáčkem za účelem zahájení 1. ročníku Benefičního plesu Oblastní charity Havlíčkův Brod. Odbitím sedmé hodiny se akce započala vstupním slovem ředitelky Oblastní charity Havlíčkův Brod Veroniky Vašíčkové. Následně se Ireně Salaquardové, vedoucí Střediska rané péče, předala kniha od Miroslava Donutila věnovaná přímo malé Leničce, která trpí vývojovou poruchou motorických funkcí.

Ples se nesl v duchu tance. Jako první nám své vystoupení předvedla taneční skupiny Fellas Světlá a Speed it up Světlá nad Sázavou pod vedením Martiny Pejcharové. Následovala skupina The Hoppers crew, která je pod záštitou eM-Dance Havlíčkův Brod. Dále se nám představil Folklórní soubor Kalamajka, který nám nejen zahrál na akustické nástroje, ale také zazpíval a zatančil. Uprostřed večera vystoupil Martas, alias Salsito, představitel tanečního stylu kubánské salsy, který svým rytmem k tanci přiměl skoro všechny zúčastněné. Poslední taneční vystoupení nám nabídla taneční skupina Aliens, která je taktéž pod záštitou eM-Dance Havlíčkův Brod. Půlnočním překvapením bylo vyhlášení krále a královny plesu.

Celý večer probíhal prodej výherní tomboly, ve kterém jste mohli získat například poukaz na dort od cukrárny Jane, popelnici, poukaz na skříň od společnosti ATS Holding s.r.o. nebo drobnou elektroniku, či toaletní papír od HBH odpady s.r.o.

Jmenovitě chceme poděkovat GCE GROUP za finanční i materiální podporu, velice si vážíme všech sponzorů, kteří nám pomohli s realizací tomboly a samozřejmě všem vystupujícím za podporu.

Monika Kadlecová

pracovník public relations
Tel.: 777 736 043 E-mail: 68qvV1enW5zy47a7VX~mYZhaa8ulO1p