Poděkování od našich rodin

  • Vážená paní doktorko, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši práci a ochotu s jakou se věnujete mému synovi. Nejenom, že jste nám vysvětlila jaké postižení syn vlastně má, co to všechno obnáší a obnášet bude, ale také jste navrhla všechny možné metody, které povedou ke zlepšení jeho zdravotního stavu. Ukázala jste nám, jak máme se synem pracovat, cvičit, masírovat,  jak ho stimulovat, jaké má mít pomůcky a jaké terapie pro syna budou ty nejlepší. Pod Vašim vedením se syn výrazně zlepšil a doufám, zlepšovat bude, i když vím a sama jste mi to řekla, má své limity. Pomohla jste nejen synovi, ale také mě a manželovi. Vše jste nám citlivě vysvětlila, našla řešení na „normální život“ a pomohla jste nám zvládnout náročnou situaci v době, kdy jsme se dozvěděli o synově postižení. Bez Vás bychom  to nezvládli. Patří Vám ohromné DÍKY. Vám i Vašim kolegyním.

Hana, maminka Vašeho klienta

  • Raná péčeDobrý den paní Ireno, chci Vám poděkovat za to, že jste a že jste řekla onu větu: “Vaše dcera Vám dá tolik lásky a radosti, jakou byste nikdy nečekala. Bude Vám oporou v překonání těžkých chvil“. Vaše věta mě donutila k rozhodnutí vzít si dceru z kojeneckého ústavu domů. Nebýt Vás, tak snad ani nežiji, děkuji moc a hodně sil v práci, protože Vás spousta lidí potřebuje. Děkuji a mějte se moc pěkně.

maminka holčičky postižené Downovým syndromem

  • Vážená paní doktorko Salaquardová, ráda bych Vám a celému "týmu" Střediska rané péče poděkovala za letošní rehabilitační pobyt. Skvělá organizace, velmi pestrý a nabitý program všech možných terapií, které jsme si mohli s našimi dětmi užít. Především cvičení v bazénu si syn velmi užil. Doufám, že se podaří zařídit pobyty i v dalších letech. Jsou, myslím, velkým přínosem nejen pro naše děti, ale i pro nás, rodiče. Děkujeme.

paní J. děkuje za pobyt organizovaný Střediskem rané péče pro rodiny s dětmi uskutečněný v roce 2020

  • Milá paní Salaquardová, na pobytu jsme s Vámi a Vaším týmem byli již po třetí a musím říct, že se rok od roku překonáváte. Malý Michal se po návratu domů pořád ptal: "Kdy pojedu do Skalského dvora?". Všechny procedury, které jste nám důmyslně naplánovali, jsme absolvovali s úsměvem. Z ergoterapie jsme si domů dovezli, krom výrobků, i krásnou památku - rámeček s rodinnou fotografií. Pohybové aktivity s Míšou byly užasné, protože Míša je velice citlivá a kreativní. Hodinka na koni v jízdárně Eden je veliký nadstandart, na který se Michal každý rok těší. A bazén, který jste nechala vyhřát na potřeby nemocných dětí, s úžasnou lektorkou byl třešnička na dortu. Všechny doplňkové programy jako pohádka O Koblížkovi, malování na obličej, světelná terapie a muzikoterapie, na kterou se manžel bojí:-), byly super a moc jsme si je užili. Závěrem bych ráda pochválila výběr hotelu a prostředí, protože o nás bylo velice hezky postaráno. Neposlední v řadě musím poděkovat i za doplňkové aktivity pro maminky jako byla masáž a relaxace. Chtěla bych moc poděkovat Vám a Vaším spolupracovnicím za péči a krásně stravené tři dny. I když je pobyt velice náročný, aby se nám všechny aktivity vlezly do dvou dnů, vždy si najdeme místo na rodinný
    odpočinek a relaxaci.

paní K. děkuje za pobyt organizovaný Střediskem rané péče pro rodiny s dětmi uskutečněný v roce 2020