Nakupujete dárky pod stromeček na internetu? Podpořte brodskou Charitu
27. listopadu 2020 Aktuality

Nakupujete dárky pod stromeček na internetu? Podpořte brodskou Charitu

Havlíčkobrodská Charita je registrovaná v konceptu pomoci s názvem Givt. Pokud tedy nakupujete potřebné věci, dárky pod stromeček nebo třeba letní českou dovolenou, je ideální čas pouze několikrát kliknout a přispět, aniž byste přitom museli vynaložit jedinou korunu navíc.

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz. Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci, které teď v uzavřených obchodech nekoupíte, vánoční dárky nebo třeba letní, pravděpodobně českou, dovolenou. Když vyberete Oblastní charitu Havlíčkův Brod, vždy dostaneme příspěvek. Skvělé na tom je, že vy za vybrané zboží nezaplatíte ani korunu navíc!

Jak na to:

  1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace
  2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.
  3. Nakupte si, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Stáhněte si pomocníka a zjistěte, jak to na webu konkrétního e-shopu funguje.