Festival sociálních služeb v Havlíčkově Brodě navštívili arcibiskupové z Indie
15. června 2022 Tiskové zprávy

Festival sociálních služeb v Havlíčkově Brodě navštívili arcibiskupové z Indie

Festival sociálních služeb v Havlíčkově Brodě navštívili arcibiskupové z Indie, kteří krátce pohovořili o situaci vyučování dětí v Indii, a jak jim lze externě pomoci díky projektu Adopce na dálku.

Dne 9. 6. 2022 se na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě uskutečnil Festival sociálních služeb, který nabídl nejen ukázku sociálních služeb dostupných v Havlíčkově Brodě a okolí, ale také jste zde mohli shlédnout vystoupení mažoretek z Chotěboře a nakoupit ručně vyrobené výrobky od našich klientů.

Od 10.00 hodin se na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě rozprostřela nabídka nejrůznějších sociálních služeb od rané péče, azylového domu, sociálně terapeutické dílny, přes adiktologické centrum, až po domácí hospicovou péči. Zájemci si mohli poslechnout, co jednotlivé služby nabízejí a jak by jim mohli pomoci v nepříznivých situacích. Své si našly i děti, pro které mělo Mateřské centrum Zvoneček a nízkoprahový klub BAN! připravených spoustu aktivit.

Festival sociálních služeb zahájil moderátor, pan Pavel Hájek z TV i-Vysočina.cz, společně se starostou Havlíčkova Brodu, panem Ing. Janem Teclem. V průběhu celého dne pak probíhaly vstupy jednotlivých služeb. Velice důležitým vstupem bylo představení arcibiskupů z Indie, kteří krátce pohovořili o situaci vyučování dětí Indii, a jak jim lze externě pomoci díky projektu Adopce na dálku, o kterém po skončení Festivalu sociálních služeb probíhala beseda v AZ centru. Festival sociálních služeb byl zakončen vystoupením mažoretek z Chotěboře.

Bc. Monika Kadlecová

pracovník public relations
Tel.: 777 736 043 E-mail: 68qvV1enW5zy47a7VX~mYZhaa8ulO1p