Pohádkové odpoledne v parku Budoucnost
14. června 2022 Tiskové zprávy

Pohádkové odpoledne v parku Budoucnost

HAVLÍČKŮV BROD, 4. června 2022 – U příležitosti Mezinárodního dne dětí uspořádalo Mateřské centrum Zvoneček při Oblastní charitě Havlíčkův Brod tradiční Pohádkovou cestu. Akce se zúčastnilo více než 200 dětí. Kromě oblíbeného Pribináčka, hlavního maskota celé akce, se dětem nejvíce líbila Elsa.

V pořadí 19. ročník Pohádkové cesty započal ve 14.00 hodin v parku Budoucnost v Havlíčkově Brodě. Na celkem devíti stanovištích čekalo na děti 18 dobrovolníků převlečených za pohádkové bytosti. Dětem se podle výsledků ankety nejvíce líbila Elsa a Anna, za nimi následovala Rebelka, a na třetím místě se umístili čerti, kteří mají každoročně velký úspěch. Co se týká úkolů, tak mezi nejoblíbenější aktivity patřilo házení kamenů Vlkovi do tlamy, následovalo lovení rybiček u Hastrmana a házení šišek na medvěda.

Nechybělo celodenní občerstvení, kde bylo možné si dát jak sladkou, tak i slanou svačinu. K dispozici byl například párek v rohlíku, klobásy, koláče, nápoje jak teplé, tak i chlazené. Dále pro děti nechyběly odměny v podobě Pribináčka, sušenek, malých drobností, psacích potřeb, omalovánek apod. V průběhu celého dne bylo pro zájemce připraveno malování na obličej zdarma.

loga

Monika Kadlecová

pracovník public relations
Tel.: 777 736 043 E-mail: 68qvV1enW5zy47a7VX~mYZhaa8ulO1p