Keramika ze Sociálně terapeutické dílny potěší účastníky Radonického víceboje dvojic
19. června 2020 Aktuality

Keramika ze Sociálně terapeutické dílny potěší účastníky Radonického víceboje dvojic

Naši Sociálně terapeutickou dílnu v Ledči nad Sázavou oslovil Nadační fond Pečovatel, abychom pro něj připravili upomínkové předměty z keramiky na 2. ročník Radonického víceboje dvojic, který se uskuteční v sobotu 20. června v pražských Radonicích. Výtěžek z akce poputuje nadačnímu fondu, který pomáhá potřebným lidem platit asistenční péči. My jsme rádi pomohli, protože dobrých skutků není nikdy dost.

Pro nadační fond klienti spolu s pracovníky dílny vytvořili sto keramických srdíček, sedm polévkových misek, pět aroma lamp a čtyři velké baňky – vše s jejich logem – červenými panáčky, kteří jsou spojeni jednou rukou.
„Nejprve se akce měla uskutečnit v červenci, ale nakonec se zástupci nadačního fondu v čele s paní ředitelkou Monikou Hlinkovou rozhodli, že víceboj připraví na třetí červnovou sobotu. Proto jsme měli obavy, zda stihneme všechny domluvené dárkové předměty vůbec vyrobit, ale teď mohu s velkou radostí říct, že se nám podařilo dárečky včas vyrobit a už jsme je také předali, aby mohly zítra udělat radost,“ svěřila vedoucí Sociálně terapeutické dílny v Ledči nad Sázavou Jana Koubková.

DSC_0188DSC_0198

Činnost Sociálně terapeutické dílny Ledeč nad Sázavou je spolufinancována Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a Kraje Vysočina, prostřednictvím projektu Podpora vybraných sociálních služeb na území Kraje Vysočina, individuální projekt VI, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0010486.  

Nový rastrový obrázek