Odstartoval sběr oblečení a dalších věcí pro charitativní Bazárek: Už jste probrali skříně?
13. srpna 2020 Aktuality

Odstartoval sběr oblečení a dalších věcí pro charitativní Bazárek: Už jste probrali skříně?

Zatímco jiné děti řeší pubertu a první lásky, dnes 16leté Kláře připravil osud úplně jiný průběh dospívání. Ve 12 letech totiž onemocněla rakovinou krve - leukémií. Právě pro ni Oblastní charita Havlíčkův Brod spolu se svým Mateřským centrem Zvoneček pořádá 9. ročník charitativního Bazárku. Až do 21. srpna můžete do Mateřského centra Zvoneček nosit oblečení, ale také nejrůznější doplňky, kabelky, sportovní potřeby, knížky, hračky, pásky, boty nebo třeba školní potřeby.

„Stačí, když proberete své skříně, objevíte zachovalé kousky oblečení, které už nenosíte, a vyprané a čisté je přinesete do sídla Zvonečku – do prvního patra budovy bývalé ZŠ Rubešova, kde dnes sídlí AZ centrum. Věci přijímáme od 8.00 do 12.00 nebo kdykoliv jindy, ovšem po telefonické domluvě na tel. čísle 734 267 423,“ upřesňuje hlavní koordinátorka Bazárku a vedoucí MC Zvoneček Anna Doleželová s tím, že věci, které se v týdnu od 24. srpna neprodají, půjdou do dalších sbírek nebo rozšíří sortiment Střediska charitní pomoci tzv. Šatníku v Humpolci.

Slavnostní zahájení Bazárku se uskuteční v pondělí 24. srpna, od úterý 25. do 28. srpna vždy od 8.00 do 16.00 hodin, ve středu pak až do 18.00 můžete naopak do Zvonečku přijít a některé darované věci si za dobrovolný příspěvek zakoupit (nejhodnotnější kousky pak za předem určenou cenu), a podpořit tak Klárku, která od svých 12 let statečně bojuje s leukémií. Další informace najdete v článku Bazárek tentokrát k uzdravení pomůže 16leté Kláře

Akci finančně podpořilo město Havlíčkův Brod a Kraj Vysočina v rámci realizace projektu "Udržitelný Havlíčkův Brod v roce 2020".

Město Havlíčkův Brod      cz-logo-nszm-barva      MA21_logo_central_barva_RGB     logo_ZDRAVY KRAJ zakl bar