Pomozte k uzdravení Klárce: hledáme dobrovolníky do organizačního týmu charitativního Bazárku
13. srpna 2020 Aktuality

Pomozte k uzdravení Klárce: hledáme dobrovolníky do organizačního týmu charitativního Bazárku

Máte teď v srpnu volné dny a rádi byste někomu pomohli? Pak hledáme právě vás! Za Oblastní charitu Havlíčkův Brod a její Mateřské centrum Zvoneček organizujeme 9. ročník charitativního Bazárku. Ten pro letošek pomůže 16leté Kláře, která od svých 12 let bojuje s leukémií, a pro úspěch akce bychom potřebovali několik obětavých dobrovolníků.

Je hned několik činností, se kterými organizačnímu týmu Bazárku můžete pomoci. Budeme potřebovat třídit a připravovat věci do Bazárku, které lidé přinesou. V týdnu od 24. srpna pak pomoc s účastí v otevírací době a odbavování zájemců o nákup. Také se poohlížíme po modelkách a modelech na módní přehlídku, která se odehraje v pondělí 24. srpna při slavnostním zahájení Bazárku od 17.00 hodin v sále AZ Centra Havlíčkův Brod – v bývalé ZŠ Rubešova. Nehledáme pouze ženy, ale také muže a děti, a to všech věkových kategorií. Pomoc se nám bude hodit i při přípravě modelek a modelů, abychom je stihli učesat, nalíčit a obléct a nakonec také při hlídání dětí, které se svými rodiči na slavnostní zahájení v pondělí 24. srpna přijdou.

Pokud máte chuť udělat v srpnu něco pěkného a vyberete si jednu nebo i více oblastí, se kterými byste organizačnímu týmu Bazárku mohli pomoci, volejte o další podrobnosti koordinátorce akce a zároveň vedoucí MC Zvoneček Anně Doleželové na tel. číslo 777 736 068.

Akci finančně podpořilo město Havlíčkův Brod a Kraj Vysočina v rámci realizace projektu "Udržitelný Havlíčkův Brod v roce 2020".

Město Havlíčkův Brod      cz-logo-nszm-barva      MA21_logo_central_barva_RGB     logo_ZDRAVY KRAJ zakl bar