Sladké balíčky od Zásilkovny potěší děti ze sociálně znevýhodněných rodin
24. března 2021 Aktuality

Sladké balíčky od Zásilkovny potěší děti ze sociálně znevýhodněných rodin

Marketingový ředitel logistické firmy Zásilkovna Milan Šmíd se rozhodl potěšit sladkým dárkem potřebné z regionu, odkud pochází. Celkem padesát balení müsli Mixit si rozdělí rodiny s dětmi, které využívají služeb Charitních domovů v Havlíčkově Brodě a Humpolci a Šipky – sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Dar od Zásilkovny„Za dárek jsme moc vděční. Pro většinu dětí to bude poprvé, co takovou dobrotu ochutnají. Rodiny, kterým pomáháme, totiž obvykle nemají dostatek financí a nakupují pouze základní potraviny,“ uvádí vedoucí Šipky – sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Jitka Muzikářová.

Předání balíčků a drobných dárečků zprostředkovala Zdenka Šmídová a Olga Blažková z  Akademie - VOŠ, Gymn. a SOŠUP Světlá nad Sázavou. „Když se na nás pan Šmíd obrátil s dotazem, komu by balíčky v našem regionu mohly udělat radost, napadla nás hned brodská Charita, se kterou již delší dobu spolupracujeme. Naposledy jsme pro její klienty vytvářeli s dětmi vánoční přání,“ svěřila Olga Blažková.

Ing. Lubica Votavová

pracovník public relations
Tel.: 777 736 043 E-mail: chGk.~l7TeHlZ156LTprRb~lWaohTj