Zaměstnanci firmy PLEAS a. s. podpořili provoz domácí hospicové péče
23. prosince 2019 Aktuality

Zaměstnanci firmy PLEAS a. s. podpořili provoz domácí hospicové péče

Vánoční čas nám otevírá srdce, nutí nás zastavit se a třeba i pomoci někomu, kdo zrovna není v lehké životní situaci. Své o tom ví zaměstnanci firmy PLEAS a. s., kteří uspořádali vánoční jarmark, vybrali krásných 12 530 korun, které věnovali na provoz terénní služby domácí hospicové péče při Oblastní charitě Havlíčkův Brod. Děkujeme!

„Částku zaměstnanci Pleasu vybrali na jarmarku, kde ve stánku Pleas srdcem prodávali vlastní výrobky, které tvořili ve svém volném čase. Podařilo se vybrat více než 12,5 tisíce korun, které použijeme na domácí hospicovou péči,“ uvedla ředitelka Oblastní charity Havlíčkův Brod Kateřina Svobodová, která si spolu s kolegyněmi šek převzala a všem pracovníkům poděkovala.

Společnost PLEAS a.s. zajišťuje ve vlastních provozech všechny výrobní činnosti na úseku pletárny, barevny a konfekce. Hlavní sídlo je v Havlíčkově Brodě – v srdci České republiky. Právě tady se udržuje dlouholetá tradice náročné a poctivé výroby jakostního prádla v regionu, kde je PLEAS a.s. také držitelem certifikátu a práva používat regionální značku Vysočina - regionální produkt.

Poskytování služeb Domácí hospicové péče je spolufinancováno z rozpočtu města Humpolec a z rozpočtu města Chotěboř, podle územního působení služby.

000999_05_009957[1]barva, znak